29 Ocak 2014 Çarşamba

Sado Salon, Organizsayon, düğün Salonu


Özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Sado Salon, konforlu bir mekanın yanısıra, güler yüzlü personeliyle de hizmetiniz de olmaktan mutluluk duyamaktadır.
Salonumuz, ulaşımı kolay bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde park sorunu yaşamadan ulaştırılmalarını sağlamaktadır.
 
Unutamayacağınız hatırlara yer edecek bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi konforlu lüx salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü dostlarınızla ölümsüzleştirmek için Sado Salon hizmetinizde olacaktır.
400 kişilik Salonumuzda organizasyon, iş, tanıtım vb. konularda toplantıları en iyi bir şekilde hizmet sunulması için profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.
Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir.
Tecrubeli kadromuzun, sorunsuz, kaliteli hizmeti ile, unutamayacağınız bir gün geçirmek İstiyorsanız, biz buradayız...2 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir yorumlama olmuş keyifliydi gerçekten. Bu arada banada beklerim blog:Sözler

    YanıtlaSil